Hakkımda: Melih GÜÇLÜ

Hakkımda: Melih GÜÇLÜ

WordPress Sitelerini Nasıl Yapıyorum?

Günümüzde neredeyse tüm kurum ve kuruluşlar internet sitelerinin ayrıcalıklarından faydalanmak için kendilerine uygun bir website hazırlıyor. İnternetin getirdiği ayrıcalıklar göz önünde bulundurulduğunda bu durum gayet mantıklı bir tercih olarak önümüze çıkıyor.

Melih GÜÇLÜ olarak kişi, kurum ve kuruluşların website ihtiyaçlarını profesyonel olarak gidermek için çalışıyorum. Şu ana kadar kupon kodu siteleri, spor salonu, yeme-içme, restoran, kişisel eğitmenlik, bireysel portföy ve birçok alanda internet sitesi hazırladım.

Eğer siz de bir internet sitesine ihtiyaç duyuyorsanız buradaki bağlantıya tıklayarak site kurulum servisimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

SEO Çalışmaları Nedir?

Search Engine Optimization (SEO) ve türkçe tabiriyle arama motoru optimizasyonu kısaca bir anahtar kelime google üzerinde aratıldığında sitenizin ilk sıralarda yer almasını sağlamaktır.

SEO konusunda önde gelen isimlerden biri olan Ayhan KARAMAN’ın eğitimleri ve kişisel tecrübelerim doğrultusunda internet sitelerinin SEO optimizasyonları konusunda 2020 yılından bu yana profesyonel olarak hizmet vermekteyim.

Özetle Melih GÜÇLÜ Ne Yapar?

2016 yılından beri YouTube ve diğer sosyal mecralarda içerik üreten birisiydim. 2019 yılından beri WordPress tabanlı internet siteleri, sitelerin google sıralamasını artıran SEO hakkında çalışmalar, en pratik WooCommerce kurulumları gibi birçok alanda araştırma yaptım. Kişisel tecrübelerimle bu araştırmaları harmanlayarak internet sitesi oluşturmak isteyen insanlara yardımcı oluyorum.

Melih GÜÇLÜ Kimdir?

Melih GÜÇLÜ: istediğiniz internet sitesini WP altyapısıyla sizlere hazırlar, hız, güvenlik ve gerekli SEO çalışmalarını gerçekleştirir ve tarafınıza teslim eder.