SATIN ALIM VE KULLANIM SÖZLEŞMESİ

Paket Satın Alımları

Melihguclu.com.tr üzerinden satın aldığınız her paket bu sözleşme kapsamındadır. Satın alımlarınızdan önce mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Satım alımdan sonra sözleşme dahilinde kabul etmiş sayıldığınız herhangi bir maddenin geri dönüşü, geri ödemesi ve iadesi olmayacaktır.

Ödemeler

Melihguclu.com.tr yalnızca HAVALE / EFT yöntemiyle ödeme kabul etmektedir. Şu anda sunduğumuz başka bir ödeme yöntemi yoktur.

Siparişinizi onayladıktan sonra 5 iş günü içerisinde banka hesaplarımıza sipariş tutarındaki ödemeyi yapmadığınız takdirde siparişiniz herhangi bir şart ve koşula bakılmaksızın iptal edilecektir.

Banka hesaplarımıza ödeme yaptıktan sonra mesai saatleri dahilinde ortalama 2 saat içerisinde ödemeniz onaylanır ve siparişiniz işleme alınır.

İnternet Sitesi Yapım Aşaması

Ödemeniz onaylandıktan sonra bir gün içerisinde sipariş kısmında belirttiğiniz telefon numarasına geri dönüş sağlanır ve sipariş detayları hakkında bilgi talep edilir.

Eğer sipariş sonrası aranmak istemiyorsanız, sipariş vereceğiniz sayfadaki notlar bölümünü kullanarak belirtmeniz gerekmektedir.

Telefon ile ulaşamadığımız / ulaşmadığımız durumlarda WhatsApp üzerinden geri dönüş sağlanır ve sipariş detayları talep edilir.

İnternet siteniz yapım aşamasındayken satın aldığınız paket destekliyorsa* istediğiniz miktarda revize talep edebilir, hoşunuza gitmeyen bölümler için değişim talep edebilirsiniz.

Hosting ve Alan Adı

Hiçbir paketimizde hosting ve alan adı ücretini karşılamayız veya bizzat satın almayız. Kurulum yapılmasını istediğiniz hosting servisinizi ister direkt olarak tarafımıza iletebilir, isterseniz de kendi sunucularımızda kurulum gerçekleştirdikten sonra size tüm dosyaları iletebiliriz.

Alan adı ve hosting problemleri tamamen şahsınıza aittir ve hiçbir zaman mesuliyet kabul etmeyiz.

Mesafeli Satış Sözleşmesi

İnternet sitemizden satın aldığınız her hizmet için Türkiye Cumhuriyeti kanunlarının belirlediği ve genel olarak kabul gören KVKK ve Mesafeli Satış Sözleşmeleri geçerli sayılacaktır.

Hizmetimize Dahil Olmayan Servisler

İnternet sitenize ana sayfa ve tasarımlar dışında herhangi bir makale, yazı ve benzeri yazı işlerini YAPMAYIZ.

Makalenin yukarı bölümlerinde de belirtildiği üzere hiçbir paketimizde hosting ve alan adı desteği bulunmaz.

Profesyonel paket haricindeki hizmetlerimizde revize isteyebileceğiniz bölümler baştan tasarlanması gerekmedikçe şahsi istekleriniz dahilinde baştan tasarlanmaz.

Site teslimi sonrasında yapacağınız herhangi bir yanlışlık durumunda oluşabilecek sitenin çökmesi, dosyaların silinmesi, WordPress hataları, tema güncellemeleri, plugin güncellemeleri ve diğer sorunlarda tarafımız sorumlu değildir.

Teslimden sonraki günlerde blog siteleri için 7 gün, kurumsal siteler için 14 gün ve profesyonel kurulumlar için 30 gün teknik destek hakkınız bulunmaktadır, bu süreçlerde sitenizde oluşabilecek ufak hatalar sonucunda sitenizi kurtarmaya çalışabiliriz.

Kurtarma çalışmalarının garantisi yoktur ve kurtarılamadığı takdirde ücret iadesi yapılmaz.

Özetle

Bu internet sitesine giriş yaptıysanız alışveriş yapmasanız dahi burada yazılanlar geçerli sayılacaktır.

Satış sonrası destek için telefon numaramız olan +90 552 209 50 89 numarasından veya [email protected] eposta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

İleri zamanlarda Melih GÜÇLÜ bu sözleşmenin maddelerinde güncelleme gerçekleştirebilir, yeni maddeler ekleyebilir veya çıkarabilir. 

Sözleşme üzerindeki tüm haklarımız gizlidir.

Oktay Melih GÜÇLÜ

* Detaylı revizeyi yalnızca profesyonel kurulumlar destekler, diğer hizmetlerimizdeki revizyon hakları yalnızca ufak görsel değişiklikler şeklinde yapılacaktır.

*Detaylı revizyon istiyorsanız tüm hizmetlerimizde ödeme sayfasında normal fiyatına ek olarak satın alabilirsiniz.

Paketler ve Diğer Konulardaki Sorularınız İçin

İletişim adreslerim şöyle;

[email protected]

+90 552 209 50 89

Aynı zamanda butona tıklayarak WhatsApp üzerinden bana ulaşabilirsiniz.

WhatsApp